NOVINKA
Práve prezerá 35 zákazníkov. Tento týždeň sa zakupilo 0 ks

Dome Port pre DJI Osmo Action

na sklade nový produkt

Dome Port pre Osmo Action je špeciálne navrhnuté pre akčnú kameru DJI Osmo Action. Pomocou neho môžete robiť snímky nad a pod vodou súčasne, ktoré sú často označované ako pol na pol - 50/50. 

... celý popis

59.9 €s DPH

49.92 € bez DPH

ks

Nákup na splátky?


Ako nakupovať na splátky?

Dome Port pre DJI Osmo Action

Dome port slúži na lepšie využitie kamery DJI Osmo Action vo vode. Pomocou neho môžete robiť snímky nad a pod vodou súčasne, ktoré sú často označované ako pol na pol – 50/50. Dome Port aktívne používame aj my v redakcii SmartWear.sk a je možné s ním možné vytvoriť zaujímavé fotografie. Ale pozor!  Nie je to úplne jednoduché.


Čo sme postrehli?
V prvom rade je potrebné si dávať pozor na čistotu priehľadnej časti a na kvapky vody. Pred použitím vždy zariadenie namočte do vody. Za ďalšie, pokiaľ Dome Port používate, tak ho používajte stále. Nerobte takú vec, že kameru z neho vyberiete a pôjdete sa pozerať na zábery, kotré ste zachytili. Môže sa stať taká vec, že do vnútra Vám kvapne voda a tým pádom začnú komplikácie so zahmlievaním. Čiže foťte s Dome Portom čo najdlhšie a kameru z neho nevyberajte. Vyberte ju až vtedy, keď si budete istý, že Dome Port už nebudete používať :-)

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na eshop@smartwear.sk alebo telefonicky na +421904 543 772. Používame aj Viber a WhatsApp :-)

Parametre

DJI Osmo Action

Áno

Parametre

DJI Osmo Action

Áno

Parametre

DJI Osmo Action

Áno

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.