Zhiyun Smooth X: Nový stabilizátor pre smartfóny

17.05.2020 Matej Golis

unnamed.jpg

Shenzhen, Čína, 15 mája 2020 – Zhiyun, globálny líder na trhu stabilizátorov pre fotoaparáty a smartphony, s potešením oznamuje uvedenie nové stabilizátora na trh SMOOTH-X. Stabilizátor je štýlový skladací s kompaktnými rozmermi a váhou len 246 g. Vďaka novej aplikácii ZY Cami poskytuje SMOOTH-X nové spôsoby nakrúcania a vytváranie príbehov.

Hlavné vlastnostiVýkonná stabilizácia

 • Predĺženie rukoväte o 26 cm
 • Kompaktný skladací dizajn aj pre natáčanie s ultra širokým objektívom
 • Možnosť natáčania na šírku i na výšku
 • Automatické sledovanie objektu a ovládanie gestami
 • S Aplikáciu ZY Cami upravíte videá jednoducho
 • Výdrž batérie 5.5 hodiny s možnosťou nabíjania z power banky
 • Zložený disponuje rozmermi chytrého telefónu - 65 x 56 x 145mm, pri natáčaní je dĺžka 263 mm
 • Hmotnosťou iba 246g

Smooth -X bude dostupný koncom Júna 2020 v dvoch prevedeniach: Základné balenie: Stabilizátor + nabíjací kábel. Essential Combo: Stabilizátor, nabíjací kábel, púzdro a statív.

 • SW114021: ZHIYUN SMOOTH-X šedý
 • SW114022: ZHIYUN SMOOTH-X biely
 • SW114023: ZHIYUN SMOOTH-X ESSENTIAL COMBO šedý
 • SW114024: ZHIYUN SMOOTH-X ESSENTIAL COMBO biely

Hlavné vlastnosti Výkonná stabilizácia Predĺženie rukoväte o 26 cm Kompaktný skladací dizajn aj pre natáčanie s ultra širokým objektívom Možnosť natáčania na šírku i na výšku Automatické sledovanie objektu a ovládanie gestami S Aplikáciu ZY Cami upravíte videá jednoducho Výdrž batérie 5.5 hodiny s možnosťou nabíjania z power banky Zložený disponuje rozmermi chytrého telefónu – 65 x 56 x 145mm, pri natáčaní je dĺžka 263 mm Hmotnosťou iba 246g Smooth -X bude dostupný koncom Júna 2020 v dvoch prevedeniach: Základné balenie: Stabilizátor + nabíjací kábel. Essential Combo: Stabilizátor, nabíjací kábel, púzdro a statív. SW114021: ZHIYUN SMOOTH-X šedý SW114022: ZHIYUN SMOOTH-X biely SW114023: ZHIYUN SMOOTH-X ESSENTIAL COMBO šedý SW114024: ZHIYUN SMOOTH-X ESSENTIAL COMBO biely Špeciálny dizajn motorov aj pre ultra široké zábery Vďaka jedinečnému dizajnu rameno nikdy neblokuje výhľad ani pri ultra širokom uhle záberu. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť Stabilizátor má v zloženom stave rozmery – 65 x 56 x 145 mm. S hmotnosťou iba 246g sa ľahko zmestí do tašky alebo vrecka. Jednoduché ovládanie a skvelé video na šírku i výšku SMOOTH-X prináša úplne jednoduché a plynulé ovládanie len tromi tlačidlami. Pomocou praktického ovládacieho panelu môžete fotografovať, filmovať a ovládať zoomovanie. Na mobilných telefónoch so systémom Android a iOS umožňuje Zhiyun Smooth X priame použitie a ovládanie natívnych aplikácií telefónu pre fotografovanie a natáčanie videí bez nutnosti použitia špeciálnej aplikácie. Multifunkčné tlačidlo M vám umožní zachytiť okamihy vo všestranných režimoch a prepínať medzi režimom na šírku alebo na výšku pre vlogování alebo živé vysielanie. Predĺžená rukoväť až o 26 cm! Revolučne navrhnutie rukoväte v sebe skrýva vstavanú predlžovaciu tyč, ktorú je možné vysunúť až na 26 cm. To zo SMOOTH-X robí skvelý nástroj pre skupinové selfie a pomôže vám zachytiť snímky a videá vždy z toho najlepšieho uhla. Pre ten najlepší záber je navyše otočnú os motora možné sklopiť a nastaviť tak požadovaný uhol. Automatické sledovanie objektu Jednoducho vyberte požadovaný objekt a nechajte SMOOTH-X nech ho sleduje za vás. Vybraný objekt bude stabilizátor sledovať a vy sa môžete sústrediť na ďalšie detaily vášho záberu. Apka ďalej poskytuje funkcie ako spomalený pohyb, timelapse alebo panorámu. (* Aktuálne je spomalený pohyb k dispozícii len v systéme iOS.) Jednoduchá úprava videa ZY Cami je špeciálna aplikácia určená pre SMOOTH-X. Jej používanie je veľmi jednoduché a zvládne ho skutočne každý. Ak sa chcete sústrediť na natáčanie a nechcete tráviť veľa času úpravami, práve pre vás je tu režim “SMART filmmaking”, ktorý ponúka paletu prednastavených šablón vhodných pre váš príbeh spolu s integrovanou a prispôsobenou hudbou a špeciálnymi efektmi. Ovládanie pomocou gest Získajte kontrolu nad svojím stabilizátorom aj keď ho práve nádržíte v ruke. Fotografovanie alebo nahrávanie videa môžete spustiť ukázaním gestá V alebo mávnutím rukou.

Prezentačné videá

image

Matej Golis

Autorove príspevky (32)

Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na golis@smartwear.sk :-)

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.