Testujeme kolobežku KooWheel E1 - pýtajte sa!

21.05.2019 test test

https://www.youtube.com/watch?v=sffFdYinUNM

 

Nedávno sme vám priniesli recenziu a test el. longboardu EXWAY a veľmi veľa z vás sa nás začalo pýtať na el. kolobežky, tak sme sa teda rozhodli jednu otestovať. Presnejšie sme si vybrali model KooWheel E1, ktorá sa predávala za fajn cenu a to 270€ s DPH. Žiaľ nedávno nám prišla správa od dodávateľa, že výrobca navýšil cenu na 430€, čo je podľa nás celkom dosť a za túto cenu sú na trhu podľa nás lepšie kolobežky - Xiaomi a podobne.

 

Máme za sebou už pár kilometrov a môžeme napísať, že ku kolobežke sa nedokážeme pripojiť cez mob telefón (aplikácia stále padá) a kolobežka má aj slabý výkon. Dovolili by sme si napísať, že je určená skôr pre deti a dorast. Pre dospelého človeka ju pravdepodobne nebudeme odporúčať. Každopádne uvidíme až po našej recenzii.

 

Pokojne sa zastavte a môžete si zajazdiť. Len si zoberte prilbu. Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na strong>info@smartwear.sk</strong. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu :-)

 

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.