Nový update pre DJI RONIN S prináša funkciu ActiveTrack 3.0 a Force Mobile

26.09.2019 Matej Golis

dji-ronin-s-smartwear.sk-jpeg.jpg

Výrobca DJI vypustil nový update pre stabilizátor DJI RONIN S. Update prináša funkciu ActiveTrack 3.0 a Force Mobile. Popravde tento update sme čakali, kedže s tými funkciami prednedávnom prišiel DJI RONIN SC a ide čisto o softvérové riešenie. Sme radi, že výrobca túto funkciu sprístupnil aj pre RONIN S. Samozrejme update prináša aj ďalšie nové funkcie. Zoznam nájdete nižšie spoločne s video návodom na aktualizáciu.

Aktualizácia V2.0.0.90 prináša

  • Pridaná podpora nahrávania videa, automatického zaostrovania a zaostrenia pre fotoaparáty Sony A7R4 s podporovanými objektívmi E-mount pomocou ovládacieho kábla (MCC-C). Ak chcete použiť automatické zaostrenie na A7R4, stlačte do polovice tlačidlo ovládania fotoaparátu.
  • Pridaná podpora snímania fotografií, nahrávania videa, približovania a zaostrovania pre fotoaparáty Sony A7R4 pomocou ovládacieho kábla (Multi USB). Ak chcete použiť automatické zaostrenie na A7R4, stlačte do polovice tlačidlo ovládania fotoaparátu.
  • Pridané rýchle prepínanie do režimu 3D Roll 360. Pre vstup do režimu stlačte trikrát tlačidlo M a pre ukončenie stlačte tlačidlo M tri krát.
  • Pridaná funkcia Auto 3D Roll 360. Ak je stabilizátor v režime 3D Roll 360, stlačte joystick dvakrát doľava alebo doprava, čím aktivujete Auto 3D Roll 360. Stabilizátor sa otáča nepretržite bez toho, aby ste museli držať joystick. Ak chcete zastaviť Auto 3D Roll 360, dvakrát stlačte spúšť.
  • Optimalizovaná funkcia 3D Roll 360.
  • Pridané nastavenia režimu sledovania pre jednotku Command Unit.
  • Optimalizovaný používanie v režime Flashlight mode.
  • Optimalizované zobrazenie pomocou LED diódy. Keď je stabilizátor v režime Spánok a batéria má menšiu kapaciut ako 20%, tak bude LED dióda blikať na červeno.
  • Režim spánku je možné aktivovať jedným alebo dvoma stlačeniami tlačidla zap./vyp..
  • Opravené ďalšie drobné chyby.

image

Matej Golis

Autorove príspevky (32)

Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na golis@smartwear.sk :-)

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.