Boli sme na školení značky Hasselblad

18.09.2019 Matej Golis

Stále sa snažíme zlepšovať a prinášať ako také novinky a preto sme sa pred pár dnami zúčastnili školenia foto techniky značky Hasselblad. Pokiaľ nepoznáte značku Hasselblad, tak si prečítajte tento článok. V skratke ide i švédskeho výrobcu foto techniky, ktoré pred nejaký časom odkúpila spoločnosť DJI.

123757.jpg

Fotoaparáty Hasselblad sú veľmi kvalitné a je to poznať aj na ich cene, ktorá štartuje momentálne na hranici 5000€ a končí niekde okolo 30 000€. A práve preto je podstatné vedieť čo to o tejto technike.

My sme sa rozhodli zaradiť túto značku k nám do ponuky a zároveň sme aj jednu sadu zaradili do online požičovne. Viac Vám prezradí video nižšie. Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk :-)

image

Matej Golis

Autorove príspevky (32)

Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na golis@smartwear.sk :-)

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.