Potrebujete dron na praktické skúšky? Tak si od nás požičajte DJI Mavic 2 Pro

28.08.2019 Matej Golis

Pokiaľ chcete absolvovať praktickú skúšku ohľadom vedomostí osoby, ktorá ovláda lietadlo spôsobilé lietať bez pilota na Dopravnom úrade, v preklade ak si chcete urobiť piloťák na dron, tak musíte mať model, ktorý je registrovaný na tomto úrade. Na to aby Vám ho zaregistrovali musí byť poistený za škodu spôsobenú prevádzkou lietadla. Je to všetko celkom komplikované, drahé, ale nič nemožné.

smartwear-dron-mavic-2-pro.jpg

Pokiaľ Vás ale tlačí čas a potrebujete ísť na praktické skúšky, tak ste tú správne. U nás si totižto viete online zapožičať DJI Mavic 2 Pro, ktorý je registrovaný na Dopravnom úrade, obsahuje poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou lietadla a obsahuje aj DJI Care. S týmto modelom je možné legálne vykonať praktické skúšky na Dopravnom úrade. Model obsahuje aj letovú príručku a všetko potrebné. dopravny-smartwear.sk.jpg

Mavic 2 Pro si môžete zapožičať na tomto odkaze. Dnes vyklikáte, zajtra je u Vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na pozicovna@smartwear.sk alebo telefonicky +421 902 106 961. Pokiaľ by ste si chceli zistiť viac info ohľadom Mavic 2 Pro, tak si pozrite vide nižšie.

prirucka-dron-smartwear.sk_.jpg

image

Matej Golis

Autorove príspevky (32)

Som fanúšikom GoPro kamier a dronov, ktoré ma očarili natoľko, že som sa rozhodol založiť portál SmartWear.sk a prinášať novinky z tejto oblasti. GoPro mám všade so sebou a určite aj teraz točím všetko naokolo. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na golis@smartwear.sk :-)

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.