Ako aktivovať DJI Osmo Pocket cez telefón s micro USB portom?

11.02.2019 test test

DJI Osmo Pocket a prevod z UBC-C na micro USB

Výrobky od firmy DJI je potrebné pred ich používaním aktivovať. Bez tohto kroku nie je možné zariadenia používať. Platí to aj pre Osmo Pocket. Toto zariadenie nebudem bližšie predstavovať. Ak sa chcete o ňom dozvedieť viac, pozrite si rozbalenie alebo si prečítajte naše články.

 

Osmo Pocket je určené pre zariadenia s portom USB-C a Lightning (Apple). Pokiaľ vlastníte zariadenie s portom micro USB, tak nedokážete Osmo Pokcet aktivovať a využiť jeho plný potenciál. Takže  budete potrebovať prevod. My sme skúšali prevod v podobe kábla PremiumCord a úspešne sme zariadenie aktivovali. S týmto káblom/prevodom bolo možné používať telefón aj na prenos obrazu a nastavovanie. Je to trocha nepraktické, ale funguje to. Na trhu je veľmi veľa prevodov a káblov. My sme skúšali ten, čo sme mali po ruke.

 

Pokiaľ si máte v pláne zakúpiť DJI Osmo Pocket, tak sa pokojne zastavte a môžete si ho u nás vyskúšať. Máme ho aj v požičovni, tak si ho pokojne zapožičajte a testovať môžete v teple domova. Ak máte telefón s portom micro USB, tak vám vieme Osmo aj aktivovať .

 

Ak máte nejaké otázky, pokojne sa pýtajte dole cez komentovú sekciu alebo píšte na info@smartwear.sk. Prípadne využite našu online podporu na tomto odkaze. Chat nájdete v pravom dolnom rohu :-)

 

https://www.youtube.com/watch?v=QFGMAIe8jYs&t=

image

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100 €
image

Bezpečný nákup

Vaše dáta sú u nás v bezpečí
image

Rychle dodanie

Dodanie tovaru už do 24 hod.
image

Online platby

Poskytujeme pozáručnú opravu na DJI
image

Niečo pre Vás máme

Prihláste sa do newsletteru a získajte informácie a jedinečných akciách a novinkách.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účey odoberania newslettra.